Ekologická likvidace vozidel, aut, auta, autovraku zdarma

Ekologická likvidace vozidel , aut, auta a autovraků zdarma

Služby


Ekologická likvidace vozidel - ilustrační obrázekEkologická likvidace vozidel
KOVOŠROT LORENZ, s. r. o.

Tímto Vás vítáme na svých webových stránkách o ekologických likvidacích vozidel a doufáme, že budou veškeré informace srozumitelné a dostačující. V případě jakýchkoli dotazů nám můžete napsat na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a vyžádat si doplňující informace nebo volejte na mobil: (+420) 724 517 250 anebo můžete zaslat info faxem na: (+420) 226 015 467.

Vážení,
připravili jsme pro Vás přehledný web zabývající se ekologickými likvidacemi vozidel, resp. likvidacemi autovraků (vraků automobilů), jejich svozem (odtažením z místa určení) a výkupem nákladních vozů. Ekologická likvidace vozidla i jeho odtažení je ZDARMA !!! Zabýváme se ekologickou likvidací vraku automobilů již řadu let a jsme profesionály ve svém oboru.  Zařídíme Vám vystavení veškeré potřebné dokumentace o provedené ekologické likvidaci Vašeho vozidla. Více informací na téma ekologické likvidace se dozvíte ZDE .

 

UPOZORNĚNÍ: zákonná povinnost

Zákon ukládá povinnost majitelům motorových vozidel žádající o trvalé vyřazení z evidence vozidel provést takzvanou Ekologickou likvidaci vozu a to na vlastní náklady. V případě, že majitel nemůže doložit protokol o Ekologické likvidaci vozidla, jeho vozidlo nemůže být vyřazeno z evidence a on je povinen dále hradit zákonné pojištění motorových vozidel. Více...

Odvoz vraků zdarma

Mapa

Kovošrot

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?