Ekologická likvidace vozidel, aut, auta, autovraku zdarma

O ekologických likvidacích

Ekologické likvidace jsou takové likvidace, které jsou svým výkonem šetrné k životnímu prostředí (resp. nepřispívá k znečištění či k ničení životního prostředí - ekosystému).

Naše společnost KOVOŠROT LORENZ, s. r. o. se zabývá právě ekologickými likvidacemi specializujícími se na likvidaci vozidel. Takové ekologické likvidace jsou nutné ze zákona. Zákon totiž ukládá povinnost všem majitelům motorových vozidel, kteří žádají o trvalé vyřazení z evidence vozidel provést tzv. ekologickou likvidaci vozidla na vlastní náklady. Pokud majitel motorového vozidla nemůže doložit protokol o Ekologické likvidaci svého vozidla, jeho vozidlo nemůže být vyřazeno z evidence vozidel a majitel vozidla je stále povinen i nadále hradit zákonné pojištění motorových vozidel!

 

K nutnosti zajistit ekologickou likvidaci svého vozidla ze zákona se vztahují tyto zákony:

 

Postup ekologické likvidace vozidla:

  1. Zavoláte nám na mobil, pošlete fax nebo napíšte mailem Vaši žádost.
  2. Zajistíte si odvoz Vašeho vozidla na naši provozovnu (sběrnu) nebo Vám odvoz může zařídit naše firma. Máme odtahovou službu.
  3. Vozidlo převezme naše provozovna - sběrna.
  4. Na místě (provozovně) Vám vystavíme protokol o ekologické likvidaci (pozn. nebo Vám ho zašleme mailem, faxem, poštou).
  5. Tento protokol předložíte na registru vozidel a vozidlo odhlásíte.

Odvoz vraků zdarma

Mapa

Kovošrot

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?